WITAJ

BLOG OLIKA

Home / Makijaż / Makeup idealny!

Makeup idealny!

dsc_1054-kopia

Przy wyborze makijażu sylwestrowego powinnyśmy pamiętać przede wszystkim o tym, że noc sylwestrowa to czas świętowania i szaleństw, które można także dopuścić w stylizacji oka. Warto zauważyć także, że podczas nocy sylwestrowej- jak sama nazwa mówi- nie będziemy bawić się w świetle dziennym, dlatego powinnyśmy użyć ciemniejszych cieni do wzmocnionego podkreślenia oka, tak by był świetnie widoczny w przygaszonym świetle. Jak najbardziej dopuszczalny jest brokat (także na reszcie twarzy, włosach czy ciele), mieniące się cienie, ciemne smokey eyes. Przy sylwestrowych, makijażowych szaleństwach pamiętajmy o tym, że makijaż ma przede wszystkim podkreślać naszą urodę, a nie jej szkodzić!

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym zostanie Ci wykonany profesjonalny, trwały make-up, który przetrwa całą noc to polecamy centrum kosmetologii- Estetica Derm
Naszym modelkom został wykonany makijaż, który przetrwał całą, kilkugodzinną sesję, na której dziewczyny pracowały przede wszystkim w sztucznym świetle- ten wykonany w salonie sprawdził się znakomicie!

karolina higigigi karolina2
Kliknij, aby zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości.

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem makijażu powinno być zapoznanie się z przydatną informacją, mianowicie- jaki kolor będzie najlepszy dla koloru Twojej tęczówki? Kolory cieni, które wykorzystamy przy makijażu powinny jeszcze bardziej podkreślić jego piękno i wydobyć kolor 😉

oczy-kopia

Przedstawiamy smokey eyes w różnych kolorach tęczówki oraz
specjalnie dla Was- ścieżkę ich przygotowania.

brazpierwszy
1. Na całej powiece rozprowadź najjaśniejszy cień, pod brwiami rozprowadź jasny cień, lub korektor, by podkreślić ich linię.

ad6c759fda0b1bcc4b6d14e70d1a53b9-kopia
2. Nałóż najciemniejszy cień w kącik oka i rozprowadź go pędzlem wzdłuż linii załamania powieki.

333braz
3. Zbliżamy się ku końcowi. W środkowej części ruchomej powieki nałóż brokat, lub mieniący się cień, a w kącik oka- najjaśniejszy, kremowy cień, by optycznie powiększyć oko. Makijaż oka warto wzbogacić także kreską eyelinerem.

koniec
4. Na dolną linię rzęs (mniej więcej do 3/4 całej długości) rozetrzyj precyzyjnie najciemniejszy cień, którego użyłaś w kroku 2 lub po prostu ciemną kredkę. Na linię wodną nanieś białą linię kredką (sprawi, że oko będzie wyglądało na większe, bardziej „otwarte”)

koniechihi
5. Na sam koniec użyj sztucznych rzęs, w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać. (kępki lub model Demi Wispies Ardell sprawdzą się tu świetnie!)

Kroki wykonania makijażu nie różnią się w zależności od koloru tęczówki, poniżej przedstawiamy propozycje makijażu sylwestrowego dla pozostałych kolorów.
35c56b6926565cc00cf5cf70d277adca

40d3c354ee2b894dc2b7e55f5dd67d9e

93651e12a14a7e96343ee53116a61c36

756250144108ced0b1aa91d013c9beae

smokey-eye-makeup-for-brown-eyes3

8c2e96ee1bccf367c5d5f5dd71e56e8e

Produkty, których możesz użyć do wykonania idealnego makijażu powinny być przede wszystkim trwałe- aby makijaż pozostał na miejscu przez całą noc! Macie takie kosmetyki? Podzielcie się nimi w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kupuj online na OLIKA.COM.PL

>> <<